TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nog vier kandidaten zijn over, maar tijdens deze finale valt een van hen nog af. Een replica van de bekende werken van Rembrandt moet binnen 24 uur op het doek komen en dat is een zenuwslopende race tegen de klok. De drie deelnemers die daarna door mogen, hebben vervolgens aanzienlijk meer de tijd om hun meesterwerk te schilderen. Daar krijgen ze drie maanden voor.
Een van hen mag zich na deze laatste aflevering van Project Rembrandt de beste amateurkunstschilder van Nederland noemen. De laatste winnaar Egon de Regt (2022) had als digitale illustrator nauwelijks ervaring met klassieke olieverftechnieken. “Ik wil kijken hoe ik van het realistische schilderen een vertaalslag kan maken naar mijn werk”, vertelde De Regt na afloop van het programma.
De finale van Project Rembrandt zie je op zondag 19 mei vanaf 20:30 uur bij NTR op NPO1.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'