TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beweging suggereren op het doek is voor schilders al eeuwenlang een grote uitdaging. Dat kan bijvoorbeeld door een specifieke plaatsing van personen of de richting van de streken met de kwast. Maar er zijn meer technieken om beweging op een schilderij vast te leggen. In Project Rembrandt gaan de kandidaten daarmee aan de slag.
Daarvoor betreden ze een boksring waar gastjurylid Remy Bonjasky klaarstaat. De voormalig wereldkampioen kickboksen kijkt mee of de amateurkunstschilders deze slag kunnen winnen. Bonjasky hamert op het belang van beweging én gezonde voeding. “Bij belangrijkste bezit noemen velen een huis, werk of de auto. Maar jouw lichaam is het belangrijkste. Zonder jouw lichaam gaat het allemaal niet werken", zegt hij tegen Omroep Flevoland.
Project Rembrandt is iedere zondag vanaf 20:23 uur te zien bij NTR op NPO1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4