TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Beweging suggereren op het doek is voor schilders al eeuwenlang een grote uitdaging. Dat kan bijvoorbeeld door een specifieke plaatsing van personen of de richting van de streken met de kwast. Maar er zijn meer technieken om beweging op een schilderij vast te leggen. In Project Rembrandt gaan de kandidaten daarmee aan de slag.
Daarvoor betreden ze een boksring waar gastjurylid Remy Bonjasky klaarstaat. De voormalig wereldkampioen kickboksen kijkt mee of de amateurkunstschilders deze slag kunnen winnen. Bonjasky hamert op het belang van beweging én gezonde voeding. “Bij belangrijkste bezit noemen velen een huis, werk of de auto. Maar jouw lichaam is het belangrijkste. Zonder jouw lichaam gaat het allemaal niet werken", zegt hij tegen Omroep Flevoland.
Project Rembrandt is iedere zondag vanaf 20:23 uur te zien bij NTR op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw