TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Puberruil is terug, met nieuwe presentator Jan Kooijman en zestien pubers die tijdelijk uit hun vertrouwde bubbel stappen. Zo is er later deze reeks een special met twee eeneiige tweelingen, maar het twintigste seizoen begint eerst met de zeventienjarige Joep en een jaar jongere Dion.
Twee werelden van verschil: Joep is enig kind, doet vwo en is actief bij de VVD-jongerenorganisatie JOVD. Dion daarentegen heeft zes broers en zussen, is gestopt met school en nu een fanatiek autohandelaar. Vijf dagen lang ruilen ze van leven en de omslag naar een druk gezinsleven is Joep goed bevallen. "Het was de leukste ervaring uit mijn leven. Ik heb de mensen daar echt in mijn hart gesloten." De vraag is of Dion dezelfde mening deelt, of liever terug wil naar huis.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'