TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Puberruil is terug, met nieuwe presentator Jan Kooijman en zestien pubers die tijdelijk uit hun vertrouwde bubbel stappen. Zo is er later deze reeks een special met twee eeneiige tweelingen, maar het twintigste seizoen begint eerst met de zeventienjarige Joep en een jaar jongere Dion.
Twee werelden van verschil: Joep is enig kind, doet vwo en is actief bij de VVD-jongerenorganisatie JOVD. Dion daarentegen heeft zes broers en zussen, is gestopt met school en nu een fanatiek autohandelaar. Vijf dagen lang ruilen ze van leven en de omslag naar een druk gezinsleven is Joep goed bevallen. "Het was de leukste ervaring uit mijn leven. Ik heb de mensen daar echt in mijn hart gesloten." De vraag is of Dion dezelfde mening deelt, of liever terug wil naar huis.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk