TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het weekend kan beginnen met het beste uit de Foute 1500 van radiozender Qmusic. Luisteraars kunnen alvast vier uur lang in de stemming komen met Qmusic Foute Uur, want de radiozender draait de lijst zelf pas vanaf 20 juni.
Dat er zo veel nummers in de lijst staan, is te danken aan het vijftienjarig jubileum van Het Foute Uur. Dj's wilden het in 2020 vieren met een eenmalige Top 1500, maar luisteraars waren zo enthousiast dat het een terugkerend evenement is geworden.
De afgelopen twee jaar voerde Snollebollekes de lijst aan met het nummer Links Rechts, dus grote kans dat dat nummer dit jaar weer hoog eindigt. Wie geen zin heeft om te hossen, kan lekker meezingen met andere niet te missen pareltjes. Of een week later alsnog losgaan met Nederlandse artiesten tijdens de Foute Party in de Brabanthallen.
Hans Klok vroeg voor Maestro advies aan Chris Zegers: 'Hij had goede tips voor me'
10:00Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken