Televisie
Bastiaan Ragas komt tot een bijzondere conclusie in Race Across the World
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 29-03-23 09:06

Op het eerste oog is Race Across the World vooral een spannende afvalrace met bekende Nederlanders. Maar de makers willen met het programma ook laten zien hoe verrijkend het is om door verschillende landen te reizen en heel andere natuur en culturen te ervaren.
Bastiaan Ragas
Dat besef komt deze week binnen bij Bastiaan Ragas en zijn zoon Sem. Ragas kan zijn tranen niet bedwingen als hij tot de conclusie komt dat de race winnen helemaal niet zo belangrijk is. Toch zetten ze hun schouders eronder want deze week moeten de duo's maar liefst drie landen doorkruisen.
Race Across the World
Vanwege de aanhoudende onrust in het grensgebied tussen Ecuador en Colombia reizen de koppels per boot via Panama naar het volgende checkpoint. Maar op het water speelt noodweer de kandidaten behoorlijk parten.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Zet je schrap: Vin Diesel is terug als Dom Toretto in de nieuwste film Fast X op SkyShowtime
Riemen vast, want Vin Diesel is terug met een nieuwe film in de Fast and Furious-saga. Fast X is vanaf vandaag te zien bij SkyShowtime!Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 10:47Astrid Joosten komt met een Oud & Nieuw special van 2 voor 12
10:20We zien Paul uit B&B Vol Liefde terug in De Slimste Mens (en deze kandidaten ook)
08:48De TV van gisteren: Tjitske Reidinga zorgt voor hilariteit in Maestro
07:00Advent dag 4 | Droom weg bij de heerlijkste kerstfilms op RTL8
06:47Vanavond op TV: Radar, Wat goééééd! Het beste van Chateau Meiland, A Little Christmas Charm
De tv van gisteren
Meer tv 4 decDe TV van gisteren: Tjitske Reidinga zorgt voor hilariteit in Maestro
De nieuwste reviews
Meer reviews 14 novCANAL+ komt terug naar Nederland met een nieuw streamingplatform
8 novPodcast #45: Ferry de Serie, All the Light We Cannot See, Sly (Netflix) & Fingernails (Apple TV+)
8 novDe TV van gisteren: Kijkers vol bewondering voor politie in goedbekeken Bureau Rotterdam