TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op het eerste oog is Race Across the World vooral een spannende afvalrace met bekende Nederlanders. Maar de makers willen met het programma ook laten zien hoe verrijkend het is om door verschillende landen te reizen en heel andere natuur en culturen te ervaren.
Dat besef komt deze week binnen bij Bastiaan Ragas en zijn zoon Sem. Ragas kan zijn tranen niet bedwingen als hij tot de conclusie komt dat de race winnen helemaal niet zo belangrijk is. Toch zetten ze hun schouders eronder want deze week moeten de duo's maar liefst drie landen doorkruisen.
Vanwege de aanhoudende onrust in het grensgebied tussen Ecuador en Colombia reizen de koppels per boot via Panama naar het volgende checkpoint. Maar op het water speelt noodweer de kandidaten behoorlijk parten.
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)