TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onder toeziend oog van Martijn Krabbé vertrokken vijf duo’s vorige week vanuit Mexico-Stad richting Ushuaia, de zuidelijkste stad ter wereld. Tijdens deze 14.000 kilometer lange reis mogen ze geen gebruik maken van mobieltjes, hebben ze geen creditcard en is het verboden om het vliegtuig te pakken.
De meeste deelnemers zijn niet gewend aan dergelijke beperkingen, maar voor Eva Cleven en Hugo Kennis zal dit reisprogramma bijna als luxe voelen. De twee tv-makers leerden elkaar in 2019 kennen bij Expeditie Robinson. Kennis kwam dat seizoen als winnaar uit de bus en Cleven haalde de finale. Vergeleken met dertig dagen overleven op cassave en kokosnoot voelt deze trektocht door Midden- en Zuid-Amerika als een uitje. Toch speelt de taalbarrière ook hen parten.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint