TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een tribune vol BN’ers zit weer klaar om elkaar aan de hand van stellingen op een ranglijst te plaatsen. De kandidaten zijn wisselend in de afleveringen te zien. Er is maar één vast panellid: Patty Brard. En La Brard heeft deze maanden nog meer te doen, naast de opnames van deze spelshow.
In maart wordt ze zeventig jaar oud en dat viert ze groots met Patty’s Panter Party in de Ziggo Dome. Bijzonder is het optreden van de Mega Meiden Groep, die bestaat uit onder anderen zangeressen van de Dolly Dots, Mai Tai en Frizzle Sizzle.
Ook zijn er gastartiesten, onder wie Glennis Grace, met wie Patty in Ranking the Stars zit. “Die vrouw kan gewoon heel erg goed zingen. En dat past precies in het plaatje van de line-up van mijn leven”, zegt ze hierover tegen ANP.
Ranking the Stars is elke zondagavond te zien om 21:15 uur op RTL4.
Niels van der Laan en Jeroen Woe uitgeroepen tot Mediapersonen van het Jaar
14:53Seizoen 2 van Het Gouden Uur komt ook op televisie
14:31Vervolg op de populaire thrillerserie De Ring op komst
14:02Boosheid in De Bondgenoten: 'Gebruik die woorden niet'
13:40De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3