TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een tribune vol BN’ers zit weer klaar om elkaar aan de hand van stellingen op een ranglijst te plaatsen. De kandidaten zijn wisselend in de afleveringen te zien. Er is maar één vast panellid: Patty Brard. En La Brard heeft deze maanden nog meer te doen, naast de opnames van deze spelshow.
In maart wordt ze zeventig jaar oud en dat viert ze groots met Patty’s Panter Party in de Ziggo Dome. Bijzonder is het optreden van de Mega Meiden Groep, die bestaat uit onder anderen zangeressen van de Dolly Dots, Mai Tai en Frizzle Sizzle.
Ook zijn er gastartiesten, onder wie Glennis Grace, met wie Patty in Ranking the Stars zit. “Die vrouw kan gewoon heel erg goed zingen. En dat past precies in het plaatje van de line-up van mijn leven”, zegt ze hierover tegen ANP.
Ranking the Stars is elke zondagavond te zien om 21:15 uur op RTL4.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers