TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De afgelopen weken ontdekten Imre, Emma, Wendie en Noah dat het leven als au pair ups en downs heeft. Het leek een ideale deal: drie maanden in het zonovergoten Miami tegen kost en inwoning bij een Amerikaanse familie wat klusjes doen. De realiteit blijkt heel anders: de oppaskinderen zijn allesbehalve engeltjes, de waslijst met huishoudelijke taken lijkt eindeloos en de klik met het gastgezin is soms ver te zoeken.
Halverwege hun verblijf begint het echt te schuren. Wendie staat deze week in Au pairs zelfs op het punt haar koffers te pakken na een felle discussie met de moeder van het gezin. Ook Imre krijgt door dat er iets geks speelt tussen haar en de vrouw des huizes. Een deel van de meiden vermaakt zich tijdens een uitje in natuurgebied de Everglades.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers