TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De boerenprotesten zijn ook doorgedrongen tot Boeren, Bijbels en Beauties. Melenie, de dochter van Menno en Jolanda, heeft besloten om haar stem te laten horen. Dat leidt tot extra zorgen bij haar vader wat hij niet kan gebruiken. Menno en Jolanda, die samen een zorgboerderij voor mensen met een beperking runnen, hebben namelijk nog meer aan hun hoofd. Het jaarlijkse feest van de voetbalclub, waar hij voorzitter van is, gaat dit jaar misschien niet door.
Ook bij Dirk-Geert is er gedoe. De bloemist is gevoelig voor kleuren en de verkeerde kleur van de schutting is hem dan ook een doorn in het oog.
En Marja staat een dagje niet op de markt. Ze maakt gebruik van die vrijheid om op zoek te gaan naar een nieuw bed. Het is een gekke tijd voor Marja, want binnenkort gaat haar jongste zoon het huis uit.
Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown
06:00Alles over Waar de F*ck Is Stuk seizoen 2: van de deelnemers tot de startdatum
20:21Verrassing voor kijkers: Annechien Steenhuizen maakt comeback bij NOS Journaal
20:12Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug