TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van Say Yes to the Dress: Atlanta helpt boetiekeigenaresse Lori Allen weer nieuwe en aanstaande bruiden uit Atlanta om de perfecte jurk te vinden. Maar dit gaat natuurlijk niet altijd van een leien dakje. Lori krijgt namelijk te maken met hele kritische bruiden, (schoon)familieleden die het net even beter lijken te weten en dan heb je nog de opdringerige vriendinnen die hun woordje klaar hebben.
In de eerste aflevering leren de kijkers onder meer Jessica kennen. Zij wil dolgraag een onthullende jurk, maar haar conservatieve familie en vrienden vinden dat te sexy voor in de kerk. En Dominique wordt getergd door haar tweelingzus.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde