TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van Say Yes to the Dress: Atlanta helpt boetiekeigenaresse Lori Allen weer nieuwe en aanstaande bruiden uit Atlanta om de perfecte jurk te vinden. Maar dit gaat natuurlijk niet altijd van een leien dakje. Lori krijgt namelijk te maken met hele kritische bruiden, (schoon)familieleden die het net even beter lijken te weten en dan heb je nog de opdringerige vriendinnen die hun woordje klaar hebben.
In de eerste aflevering leren de kijkers onder meer Jessica kennen. Zij wil dolgraag een onthullende jurk, maar haar conservatieve familie en vrienden vinden dat te sexy voor in de kerk. En Dominique wordt getergd door haar tweelingzus.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek