TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een fiets zo snel mogelijk over een smal parcours op het water naar de overkant gaan: dat is waar het bij Red Bull Stalen Ros om draait. 38 duo's proberen de baan op de Prinsessegracht in Den Haag succesvol af te leggen.
Bij deze wedstrijd valt overigens niet alleen het snelste team in de prijzen: ook het duo met de mooiste creatie krijgt een beloning. Een jury bestaande uit presentator Kalvijn, voormalig wielrenster Roxane Knetemann en olympisch kampioen Worthy de Jong bepaalt wie er het beste voor de dag komen.
Ook Jan Versteegh en Airen Mylene zijn in deze registratie te zien. Versteegh verzorgt het startschot, Mylene vangt de deelnemers aan het einde van het parcours op. Daarbij heeft het ene duo het droger weten te houden dan het andere.
Red Bull Stalen Ros zie je op zaterdag 28 september vanaf 20:00 uur op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'