TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met een fiets zo snel mogelijk over een smal parcours op het water naar de overkant gaan: dat is waar het bij Red Bull Stalen Ros om draait. 38 duo's proberen de baan op de Prinsessegracht in Den Haag succesvol af te leggen.
Bij deze wedstrijd valt overigens niet alleen het snelste team in de prijzen: ook het duo met de mooiste creatie krijgt een beloning. Een jury bestaande uit presentator Kalvijn, voormalig wielrenster Roxane Knetemann en olympisch kampioen Worthy de Jong bepaalt wie er het beste voor de dag komen.
Ook Jan Versteegh en Airen Mylene zijn in deze registratie te zien. Versteegh verzorgt het startschot, Mylene vangt de deelnemers aan het einde van het parcours op. Daarbij heeft het ene duo het droger weten te houden dan het andere.
Red Bull Stalen Ros zie je op zaterdag 28 september vanaf 20:00 uur op SBS6.
Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak