TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Westfriese Flora begon in 1933 als bloembollententoonstelling. In de decennia daarna groeide het uit tot een evenement dat in zijn hoogtijdagen meer dan honderdduizend bezoekers naar de veilinghallen in Bovenkarspel lokte.
Sinds 1999 herinnert de naam Westfriese Flora echter vooral aan de legionellabesmetting van dat jaar. Door verneveld water uit een bubbelbad werden honderden mensen ziek. Minstens 32 van hen overleden aan de veteranenziekte, vele anderen hielden fysieke en mentale klachten.
In de laatste aflevering van Redding na de Ramp gaat Welmoed Sijtsma voor slachtoffer Ton op zoek naar een medewerker van de gemeente die hem moed wist in te spreken toen hij het niet meer zag zitten. Achteraf beseft Ton dat deze woorden zijn leven hebben gered.
De laatste aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 17 september vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS