TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Westfriese Flora begon in 1933 als bloembollententoonstelling. In de decennia daarna groeide het uit tot een evenement dat in zijn hoogtijdagen meer dan honderdduizend bezoekers naar de veilinghallen in Bovenkarspel lokte.
Sinds 1999 herinnert de naam Westfriese Flora echter vooral aan de legionellabesmetting van dat jaar. Door verneveld water uit een bubbelbad werden honderden mensen ziek. Minstens 32 van hen overleden aan de veteranenziekte, vele anderen hielden fysieke en mentale klachten.
In de laatste aflevering van Redding na de Ramp gaat Welmoed Sijtsma voor slachtoffer Ton op zoek naar een medewerker van de gemeente die hem moed wist in te spreken toen hij het niet meer zag zitten. Achteraf beseft Ton dat deze woorden zijn leven hebben gered.
De laatste aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 17 september vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los