TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Westfriese Flora begon in 1933 als bloembollententoonstelling. In de decennia daarna groeide het uit tot een evenement dat in zijn hoogtijdagen meer dan honderdduizend bezoekers naar de veilinghallen in Bovenkarspel lokte.
Sinds 1999 herinnert de naam Westfriese Flora echter vooral aan de legionellabesmetting van dat jaar. Door verneveld water uit een bubbelbad werden honderden mensen ziek. Minstens 32 van hen overleden aan de veteranenziekte, vele anderen hielden fysieke en mentale klachten.
In de laatste aflevering van Redding na de Ramp gaat Welmoed Sijtsma voor slachtoffer Ton op zoek naar een medewerker van de gemeente die hem moed wist in te spreken toen hij het niet meer zag zitten. Achteraf beseft Ton dat deze woorden zijn leven hebben gered.
De laatste aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 17 september vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?
09:34Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost
08:00Exclusief: Dit zijn de eerste drie deelnemers van Roadtrippers VIPS