TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Yvonne was met Kerst 2004 met haar vader op Phuket. Ze waren klaar voor het ontbijt. Zij ging alvast, hij zou iets later komen. Juist op dat moment overspoelde een tsunami het Thaise toeristeneiland.
In de chaos raakte tiener Yvonne haar vader kwijt. Een hotelmanager hielp haar en samen vonden ze haar vader terug. Ze heeft hem nooit kunnen bedanken voor wat hij voor haar heeft gedaan. Daarom gaat ze in het nieuwe programma Redding na de Ramp samen met Welmoed Sijtsma naar hem op zoek.
Het wordt een lastige speurtocht. "Twintig jaar na dato weet ze weinig meer, niet eens meer hoe zijn hotel heette", vertelt Sijtsma. “De verhalen en de zoektochten raakten me. Zeker in een tijd die best hard is, laat het zien dat er nog steeds veel medemenselijkheid is.”
Deze herhaling van Redding na de Ramp is op zondag 1 juni 2025 om 22:00 uur te zien op NPO 1. (HH)
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders