TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een exotische bestemming in Erica op Reis: Erica Terpstra gaat naar de oostkust van Brazilië. Een groot deel van de bevolking heeft er - als nakomelingen van tot slaaf gemaakten - Afrikaanse roots en in miljoenenstad Salvador is dat overal voelbaar. Terpstra bekijkt de administratie van slavenhandelaren, laaft zich aan de lokale specialiteiten en krijgt haar toekomst voorspeld tijdens een geheimzinnige ceremonie.
Terpstra’s enthousiasme voor andere culturen is ook Japan niet ontgaan. Onlangs ontving ze een hoge onderscheiding van dat land. “Die kreeg ik voor mijn inzet om het land positief in de publiciteit te brengen. Dat was natuurlijk al in 1964 tijdens de Olympische Spelen in Tokio, maar ook met Erica op Reis”, vertelde ze in De Telegraaf. (HH)
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans