TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een exotische bestemming in Erica op Reis: Erica Terpstra gaat naar de oostkust van Brazilië. Een groot deel van de bevolking heeft er - als nakomelingen van tot slaaf gemaakten - Afrikaanse roots en in miljoenenstad Salvador is dat overal voelbaar. Terpstra bekijkt de administratie van slavenhandelaren, laaft zich aan de lokale specialiteiten en krijgt haar toekomst voorspeld tijdens een geheimzinnige ceremonie.
Terpstra’s enthousiasme voor andere culturen is ook Japan niet ontgaan. Onlangs ontving ze een hoge onderscheiding van dat land. “Die kreeg ik voor mijn inzet om het land positief in de publiciteit te brengen. Dat was natuurlijk al in 1964 tijdens de Olympische Spelen in Tokio, maar ook met Erica op Reis”, vertelde ze in De Telegraaf. (HH)
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle