TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een exotische bestemming in Erica op Reis: Erica Terpstra gaat naar de oostkust van Brazilië. Een groot deel van de bevolking heeft er - als nakomelingen van tot slaaf gemaakten - Afrikaanse roots en in miljoenenstad Salvador is dat overal voelbaar. Terpstra bekijkt de administratie van slavenhandelaren, laaft zich aan de lokale specialiteiten en krijgt haar toekomst voorspeld tijdens een geheimzinnige ceremonie.
Terpstra’s enthousiasme voor andere culturen is ook Japan niet ontgaan. Onlangs ontving ze een hoge onderscheiding van dat land. “Die kreeg ik voor mijn inzet om het land positief in de publiciteit te brengen. Dat was natuurlijk al in 1964 tijdens de Olympische Spelen in Tokio, maar ook met Erica op Reis”, vertelde ze in De Telegraaf. (HH)
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten