TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een exotische bestemming in Erica op Reis: Erica Terpstra gaat naar de oostkust van Brazilië. Een groot deel van de bevolking heeft er - als nakomelingen van tot slaaf gemaakten - Afrikaanse roots en in miljoenenstad Salvador is dat overal voelbaar. Terpstra bekijkt de administratie van slavenhandelaren, laaft zich aan de lokale specialiteiten en krijgt haar toekomst voorspeld tijdens een geheimzinnige ceremonie.
Terpstra’s enthousiasme voor andere culturen is ook Japan niet ontgaan. Onlangs ontving ze een hoge onderscheiding van dat land. “Die kreeg ik voor mijn inzet om het land positief in de publiciteit te brengen. Dat was natuurlijk al in 1964 tijdens de Olympische Spelen in Tokio, maar ook met Erica op Reis”, vertelde ze in De Telegraaf. (HH)
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen