TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tom Waes kan het haast niet geloven dat Flevoland ooit de Zuiderzee was. Hij vindt de jongste provincie van Nederland zo fascinerend dat hij er een hele week spendeerde tijdens de opnames van Reizen Waes.
De Vlaming ontmoet in Flevoland een zoon van een van de eerste boeren, raakt ontroerd tijdens een repetitie van het Urker Mannenkoor en ziet in Lelystad hoe mensen yogisch vliegen. Waes, die al veel opmerkelijke dingen heeft gezien tijdens zijn reizen, denkt ook hier het zijne van.
Zijn laatste stop is Oosterwold, een gebied tussen Almere en Zeewolde waar mensen mogen bouwen wat ze willen. Hier krijgt hij een rondleiding door de wijk van bewoners van het eerste uur. Ze wonen in een zogenaamd 'aardehuis', een woning gebouwd met behulp van afval.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel