TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Terwijl de omringende landen Brazilië en Argentinië jaarlijks miljoenen toeristen trekken, is Paraguay juist het minst bezochte land van Zuid-Amerika. En laat dat voor een avonturier als Tom Waes nou juist een reden zijn om er wél naartoe te gaan.
In deze Reizen Waes maakt hij een achtdaagse trip door Paraguay en de Vlaming komt inderdaad geen enkele toerist tegen. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat hij geen aanspraak heeft. Zo ontmoet Waes de erg vriendelijke leden van de Moonsekte en krijgt hij een heuse brulaap op schoot. Die blijkt overigens goed te kunnen boeren. Verder gaat de presentator op zoek naar oude nazi's, die na de Tweede Wereldoorlog naar het land zijn gevlucht. Hij komt er eentje op het spoor, en dit blijkt niet de minste.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)