TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes bezoekt in deze aflevering van Reizen Waes de Oost-Europese deelgebieden Transnistrië, Abchazië en Zuid-Ossetië en dat is bijzonder. Naast hun vreemde namen hebben ze namelijk een bijzonder ding gemeen: ze bestaan eigenlijk niet. Ze hebben na de val van het communisme hun eigen onafhankelijkheid uitgeroepen, maar verder erkent de internationale gemeenschap hen niet.
Hun regering zal dus nooit ergens worden uitgenodigd, je zal hen nooit aan sportwedstrijd zien deelnemen en er op vakantie gaat, is altijd een avontuur, want je kan er ook geen visum voor aanvragen. Toch houdt de avontuurlijke Tom Waes dat niet tegen. Hij wordt in deze aflevering rondgeleid door lokale gidsen die desondanks enorm trots zijn op hun land.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond