TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als het aan Tom Waes ligt hoef je voor een mooie reis niet naar het buitenland toe. De Vlaming gaat in Reizen Waes: Vlaanderen op zoek naar avontuur in zijn thuisland. Met duizenden tips van kijkers trekt hij door België, op zoek naar unieke ervaringen, mooie plekken en persoonlijke verhalen.
De tocht begint in de provincie West-Vlaanderen. Tijdens zijn reis van de Westhoek tot de Belgische kust bezoekt Waes een man die zelf een tank uit de Eerste Wereldoorlog nabouwde. In Brugge ontmoet hij een 'bootjesman' van honderd jaar oud en gaat met hem op pad. Om over zijn eigen familiegeschiedenis te leren, komt hij terecht in het plaatsje Alveringem met zo'n vijfduizend inwoners. Iets verderop komt hij oog in oog te staan met een jeugdheld. (HH)
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'