TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als het aan Tom Waes ligt hoef je voor een mooie reis niet naar het buitenland toe. De Vlaming gaat in Reizen Waes: Vlaanderen op zoek naar avontuur in zijn thuisland. Met duizenden tips van kijkers trekt hij door België, op zoek naar unieke ervaringen, mooie plekken en persoonlijke verhalen.
De tocht begint in de provincie West-Vlaanderen. Tijdens zijn reis van de Westhoek tot de Belgische kust bezoekt Waes een man die zelf een tank uit de Eerste Wereldoorlog nabouwde. In Brugge ontmoet hij een 'bootjesman' van honderd jaar oud en gaat met hem op pad. Om over zijn eigen familiegeschiedenis te leren, komt hij terecht in het plaatsje Alveringem met zo'n vijfduizend inwoners. Iets verderop komt hij oog in oog te staan met een jeugdheld. (HH)
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover