TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twee contactarme coronajaren heeft Tom Waes meer dan ooit de behoefte zich onder te dompelen in mensenmassa’s. Voor zijn nieuwe reeks Reizen Waes Wereldsteden bezoekt de Vlaamse programmamaker daarom metropolen.
Het seizoen begon in Caïro, deze week blijft Waes iets dichter bij huis. Hij verkent Londen, met een slordige negen miljoen inwoners de grootste en meest diverse stad van West-Europa. Zo staat de wijk Brixton bekend om haar grote Jamaicaanse gemeenschap. Waes beleeft er een onvergetelijke avond.
Verder krijgt hij een stoomcursus etiquette, zodat hij niet uit de toon valt bij een deftige afternoon tea. Dat lesje manieren komt ook van pas als hij langsgaat bij een fan van de Britse royals. In het ruige Oost-Londen gaat hij op de vuist met boksers.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?