TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fred Sireix is in Yorkshire, met de bakkoningin van het VK, Nadiya Hussain.
Volgens Nadiya is de eetcultuur in Yorkshire de meest gevarieerde van het land, omwille van de spectaculaire landschappen die elk een ander culinair verhaal vertellen. "Het draait allemaal om het eten en de tradities, welke regio je ook bezoekt en Yorkshire is niet anders", zo vertelde ze al in een interview. "Sinds ik daar woon, heb ik geleerd dat de mensen erg trots zijn op wat hun regio heeft voortgebracht." Ze is getrouwd met iemand uit de streek en komt zelf uit Leeds, dus ze is de perfecte gids voor in dit programma.
Fred smult van heerlijke baksels en authentiek Indiaas eten, van kaas op wereldniveau en verse krab. Nadiya's missie: bewijzen dat Yorkshire op het vlak van eten alles heeft wat je je maar kan bedenken.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
