TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fred Sireix is in Yorkshire, met de bakkoningin van het VK, Nadiya Hussain.
Volgens Nadiya is de eetcultuur in Yorkshire de meest gevarieerde van het land, omwille van de spectaculaire landschappen die elk een ander culinair verhaal vertellen. "Het draait allemaal om het eten en de tradities, welke regio je ook bezoekt en Yorkshire is niet anders", zo vertelde ze al in een interview. "Sinds ik daar woon, heb ik geleerd dat de mensen erg trots zijn op wat hun regio heeft voortgebracht." Ze is getrouwd met iemand uit de streek en komt zelf uit Leeds, dus ze is de perfecte gids voor in dit programma.
Fred smult van heerlijke baksels en authentiek Indiaas eten, van kaas op wereldniveau en verse krab. Nadiya's missie: bewijzen dat Yorkshire op het vlak van eten alles heeft wat je je maar kan bedenken.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek