TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor artiesten en kunstenaars is er weinig inspirerender dan een gebroken hart. Dat geldt ook voor René van Meurs. In zijn voorstelling Hunkert blikt de cabaretier terug op zijn roerige liefdesleven (of het gebrek daaraan). Hij concludeert dat zijn amoureuze avonturen hem minstens zo veel hartzeer brachten als vreugde.
De pijlen van Cupido mogen dan niet altijd doel treffen, de komische observaties over de liefde van René zijn een schot in de roos. “Naarmate je ouder wordt, wordt daten toch meer alsof je gaat solliciteren bij een bedrijf waarvan je niet eens weet of je daar wel wilt werken”, grapt hij op het podium. Momenteel toert de energieke komiek door het land met try-outs voor zijn nieuwste show, getiteld Noodzakelijk Kwaad.
René van Meurs - Hunkert is op zaterdag 8 juni om 20:00 uur te zien op Veronica + Disney.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint