TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In RTL Boulevard verklaarde Klamer dat hij zijn eigen stempel wil drukken op de show. De redactie die verantwoordelijk is voor de inhoud van Beau, Humberto en Jinek boekt ook de gasten voor Renze en da's vooralsnog duidelijk te merken.
De eerste aflevering is namelijk de bekende mix van elementen die een (late night) talkshow vandaag de dag dient te bevatten. Naast de actualiteiten bespreekt Renze sportzaken, is er ruimte voor human interest en mag ook muziek niet ontbreken. De onderwerpen en de gasten voor zijn 'maiden voyage':
De aanhoudende boerenprotesten blijven de gemoederen bezig houden. Renze bespreekt het laatste nieuws met Henk Bleker (foto), GroenLinks Tweede Kamerlid Laura Bromet en boer Berny.
Een klein jaar na de moordaanslag op Peter R. de Vries zijn diverse arrestaties gepleegd en is mogelijk de opdrachtgever gepakt. Misdaadjournalist Paul Vugts schuift aan om te praten over de zaak rond zijn vermoorde vakgenoot.
Wie nu al meent dat er te weinig personeel is op luchthavens of in de horeca gaat nog wat beleven als zo de vakantietijd aanbreekt. Renze helpt deze zomer door personeel te zoeken voor noodlijdende bedrijven. De Venlose Peggy heeft een tuincentrum en kan extra handjes goed gebruiken.
Richard Krajicek (foto) en Marcell Mesker komen langs om de toenemende populariteit van Nederlandse tennisers te duiden. Renze is groot fan van de sport en heeft een exclusief interview met grootheid Roger Federer.
In de uitzending zorgen Racoon en Meau voor de muzikale omlijsting.
Renze is rond de klok van 22:00 uur te zien bij RTL 4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur