TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Renze Klamer maakt vanaf nu deel uit van RTL’s talkshowteam. De komende tijd is Renze elke doordeweekse dag op de late avond te zien.
De presentator, die begon bij de EO en daarna overstapte naar BNNVARA, tekende in maart een contract bij RTL. “Ik ben natuurlijk ontzettend blij dat ik de kans krijg om weer een talkshow te gaan maken”, zei hij. Een jaar geleden presenteerde hij nog samen met Fidan Ekiz De Vooravond, maar dat programma stopte plotseling omdat het volgens BNNVARA urgentie zou missen.
RTL maakte onlangs ook bekend op zaterdag en zondag latenighttalkshows te gaan uitzenden. Humberto Tan - die al ervaring heeft met de zondag - begint daar eind augustus mee, als Eva Jinek de doordeweekse shows oppakt. Klamer volgt Tan in november in de weekends op.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie