TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Renze Klamer maakt vanaf nu deel uit van RTL’s talkshowteam. De komende tijd is Renze elke doordeweekse dag op de late avond te zien.
De presentator, die begon bij de EO en daarna overstapte naar BNNVARA, tekende in maart een contract bij RTL. “Ik ben natuurlijk ontzettend blij dat ik de kans krijg om weer een talkshow te gaan maken”, zei hij. Een jaar geleden presenteerde hij nog samen met Fidan Ekiz De Vooravond, maar dat programma stopte plotseling omdat het volgens BNNVARA urgentie zou missen.
RTL maakte onlangs ook bekend op zaterdag en zondag latenighttalkshows te gaan uitzenden. Humberto Tan - die al ervaring heeft met de zondag - begint daar eind augustus mee, als Eva Jinek de doordeweekse shows oppakt. Klamer volgt Tan in november in de weekends op.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond