TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De komende weken sluit Renze Klamer ieder weekend af met Renze op Zondag. In deze talkshow ontvangt hij prominente gasten uit de actualiteit.
Renze hoopt natuurlijk op spannende gesprekken in de studio. Zo liep vorig seizoen een discussie tussen Angela de Jong en Georgina Verbaan over de website OnlyFans hoog op. Volgens de actrice is het heel bevrijdend dat vrouwen geld kunnen verdienen met sensuele filmpjes. De Jong beweerde echter dat de modellen worden gereduceerd tot lustobject.
Maar een goede sfeer aan tafel is voor de gastheer minstens zo belangrijk. “Idealiter gaan die twee juist hand in hand”, zo vertelde Renze bij Villamedia. “De beste gesprekken zijn die waarin het een beetje schuurt. Dat is zo in je persoonlijke leven, maar ook op tv.”
Renze op Zondag zie je vanaf 1 september iedere zondag om 21:35 uur op RTL 4.
Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)
21:17Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op maandag
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel