TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Alleen bij de naam 'tiramisu' loopt veel liefhebbers van het betere dessert het water al in de mond. Dit huwelijk van biscuit, mascarpone, koffie, cacao en een stevige scheut marsalawijn is dan ook om de (lange) vingers bij af te likken. Maar duurzaam, dat is het Italiaanse toetje door al deze ingrediënten eigenlijk niet.
In Restaurant van de Toekomst proberen Sosha Duysker en Anna Gimbrère een alternatief te vinden. Ze schakelen hun culinaire hulptroepen in om een variant met cacaovrije chocolade en bonenvrije koffie te maken.
Verder zoeken ze ook een duurzaam alternatief voor pasta. Hoofdjurylid is Fabio Antonini, chef van het Amsterdamse restaurant Pianeta Terra. Aan hem de taak om te beoordelen of de presentatrices er chocolade van hebben weten te maken.
Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
10:00Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht