TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ronald Goedemondt gaat in Numero Uno met absurdistische anekdotes en grappen de alledaagse strijd aan tegen de heersende dogma's. Als veertiger heeft hij nieuwe inzichten verworven, die hij met verbale energie op het podium deelt. Wijzer, volwassener en rustiger? Zeker niet!
Of hij nu de titelsong van een Jackie Chan-film zingt of vertelt over een doodsaai spoorwegmuseum, comedian Ronald Goedemondt bewijst dat hij 'nummer één' is, wat natuurlijk direct de titel van deze show verklaart.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino