TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer laat van zich horen in de tweede aflevering van Rooijakkers over de Vloer. Art Rooijakkers gaat namelijk op visite in Fijnaart om samen met Frans en zijn vrouw Mariska terug te blikken op een loodzwaar jaar.
Mariska kreeg begin 2022 een herseninfarct waar ze maanden van moest revalideren. Inmiddels gaat het beter, maar de volkszanger blijft bezorgd over haar gezondheid. Zo vertelde hij in de podcast 30 minuten rauw: “Ik heb gewoon gezegd: ‘Als Maris hier niet uitkomt, dan stop ik met zingen. Dan ga ik haar volledig verzorgen’. Ze is de moeder van m'n vier kinderen. We zijn altijd samen.”
Ook is Bauer zelf de laatste maanden bewuster met zijn gezondheid bezig. De 49-jarige Brabander wil twintig kilo afvallen en gaat daarom iedere dag twee uur wandelen.
Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'
09:44Dit programma vervangt Het Diner op SBS6
09:02Wilfred Genee: 'Dit moet Renze Klamer eigenlijk niet doen'