TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer laat van zich horen in de tweede aflevering van Rooijakkers over de Vloer. Art Rooijakkers gaat namelijk op visite in Fijnaart om samen met Frans en zijn vrouw Mariska terug te blikken op een loodzwaar jaar.
Mariska kreeg begin 2022 een herseninfarct waar ze maanden van moest revalideren. Inmiddels gaat het beter, maar de volkszanger blijft bezorgd over haar gezondheid. Zo vertelde hij in de podcast 30 minuten rauw: “Ik heb gewoon gezegd: ‘Als Maris hier niet uitkomt, dan stop ik met zingen. Dan ga ik haar volledig verzorgen’. Ze is de moeder van m'n vier kinderen. We zijn altijd samen.”
Ook is Bauer zelf de laatste maanden bewuster met zijn gezondheid bezig. De 49-jarige Brabander wil twintig kilo afvallen en gaat daarom iedere dag twee uur wandelen.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland