TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer laat van zich horen in de tweede aflevering van Rooijakkers over de Vloer. Art Rooijakkers gaat namelijk op visite in Fijnaart om samen met Frans en zijn vrouw Mariska terug te blikken op een loodzwaar jaar.
Mariska kreeg begin 2022 een herseninfarct waar ze maanden van moest revalideren. Inmiddels gaat het beter, maar de volkszanger blijft bezorgd over haar gezondheid. Zo vertelde hij in de podcast 30 minuten rauw: “Ik heb gewoon gezegd: ‘Als Maris hier niet uitkomt, dan stop ik met zingen. Dan ga ik haar volledig verzorgen’. Ze is de moeder van m'n vier kinderen. We zijn altijd samen.”
Ook is Bauer zelf de laatste maanden bewuster met zijn gezondheid bezig. De 49-jarige Brabander wil twintig kilo afvallen en gaat daarom iedere dag twee uur wandelen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken