TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De in 2023 overleden actrice Chrisje Comvalius kreeg de diagnose alzheimer en leed ook aan hartfalen. Voor Roosen & Borst zocht Hugo haar vlak voor haar overlijden op. Comvalius wilde zelf haar dood regisseren. Is dat haar gelukt?
Ze werkte mee aan een campagne van Palliatieve Zorg Nederland. “Dat ik 75 heb mogen worden, vind ik geweldig. De kosmos is mij goedgezind geweest, ook al was het niet altijd makkelijk. Anders had ik de waardevolle lessen nooit gekregen. Er blijkt een draaiboek te zijn voor mijn leven zonder dat ik ervan wist”, vertelde ze.
Adelheid spreekt met Roel die een agressieve vorm van dementie heeft. Zijn dochter Suzanna vindt het zwaar haar vader zo te zien lijden, maar probeert desondanks zin te geven aan de laatste periode met hem.
Roosen & Borst zie je op maandag 19 augustus vanaf 20:25 uur bij HUMAN op NPO 2.
Fien Vermeulen aan de slag als presentatrice van Shownieuws
14:07Deze acteurs spelen een rol in het tweede seizoen van Voetbalouders
13:40Is de eerste deelnemer van Het Perfecte Plaatje 2026 uitgelekt?
10:02Johnny de Mol baalt flink van schrappen I've Got the Music in Me: 'Helemaal kut'
10:00Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'