TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De in 2023 overleden actrice Chrisje Comvalius kreeg de diagnose alzheimer en leed ook aan hartfalen. Voor Roosen & Borst zocht Hugo haar vlak voor haar overlijden op. Comvalius wilde zelf haar dood regisseren. Is dat haar gelukt?
Ze werkte mee aan een campagne van Palliatieve Zorg Nederland. “Dat ik 75 heb mogen worden, vind ik geweldig. De kosmos is mij goedgezind geweest, ook al was het niet altijd makkelijk. Anders had ik de waardevolle lessen nooit gekregen. Er blijkt een draaiboek te zijn voor mijn leven zonder dat ik ervan wist”, vertelde ze.
Adelheid spreekt met Roel die een agressieve vorm van dementie heeft. Zijn dochter Suzanna vindt het zwaar haar vader zo te zien lijden, maar probeert desondanks zin te geven aan de laatste periode met hem.
Roosen & Borst zie je op maandag 19 augustus vanaf 20:25 uur bij HUMAN op NPO 2.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'