TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De in 2023 overleden actrice Chrisje Comvalius kreeg de diagnose alzheimer en leed ook aan hartfalen. Voor Roosen & Borst zocht Hugo haar vlak voor haar overlijden op. Comvalius wilde zelf haar dood regisseren. Is dat haar gelukt?
Ze werkte mee aan een campagne van Palliatieve Zorg Nederland. “Dat ik 75 heb mogen worden, vind ik geweldig. De kosmos is mij goedgezind geweest, ook al was het niet altijd makkelijk. Anders had ik de waardevolle lessen nooit gekregen. Er blijkt een draaiboek te zijn voor mijn leven zonder dat ik ervan wist”, vertelde ze.
Adelheid spreekt met Roel die een agressieve vorm van dementie heeft. Zijn dochter Suzanna vindt het zwaar haar vader zo te zien lijden, maar probeert desondanks zin te geven aan de laatste periode met hem.
Roosen & Borst zie je op maandag 19 augustus vanaf 20:25 uur bij HUMAN op NPO 2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight