TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met 'schurftmijt die gangetjes graaft in de huid, poreuze en loslatende teennagels of honderden cystes in een gezicht', noemt RTL in het persbericht slechts een greep uit wat kijkers te zien gaan krijgen.
Dermatologen Menno, Emmilia en Göran ontvangen in Mijn Huid Ziet Er Niet Uit! mensen met de meest uiteenlopende huidaandoeningen. Zo heftig, dat ze elke dag leven met pijn of niet eens de deur uit durven. Zoals Rainier, die met een gigantische bult op zijn hoofd bij de dermatologen aanklopt. "Ik ga er emotioneel aan onder door, ik zit thuis op de bank en doe niets meer." En Tahir, die door een ernstige ziekte heftige ontstekingen over zijn hele lijf heeft. Ook Hennie, die door flinke ontstekingen in haar oksel niet normaal voor haar kind kan zorgen, zoekt hulp. "Ik weet niet wat dat is, een leven zonder pijn."
Dat soort schrijnende verhalen raken dermatoloog Menno 'niet alleen als arts, maar ook als mens'. "Wij artsen moeten de zin 'je moet er maar mee leren leven' uit ons vocabulaire verbannen. Niemand hoeft met een heftige huidaandoening door het leven te gaan", vult dermatoloog Emmilia aan.
Mijn Huid Ziet Er Niet Uit! is vanaf maandag 29 augustus om 20.30 uur wekelijks te zien op RTL 5.
Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)
10:15Test hier zelf of jij De Slimste Mens bent
10:00Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'