TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niets maakte Rudolph van Veen vroeger blijer dan erwtensoep. Want hij wist: na de snert volgen de pannenkoeken! In Rudolphs Winterklassiekers geeft hij een originele draai aan deze nostalgische maaltijd.
Van Veen maakt erwtensoep met geroosterd roggebrood en honingspek, de pannenkoeken besmeert hij met guacamole. Als kind deed hij dat anders: toen hij een jaar of acht was bakte de meesterpatissier en meesterkok al hele stapels en vulde die met aardbeien- of frambozenjam. Als topping ging er een pak vanillevla overheen. Creatief als hij was gebruikte hij verschillende formaten pannen, zodat de pannenkoekentaart op een ufo leek. Jaren later mochten Carlo Boszhard en Irene Moors zijn creatie proeven in het zondagmiddagprogramma Life & Cooking. (HH)
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'