TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel jongeren kampen met mentale gezondheidsproblemen. Stien den Hollander, beter bekend als S10, kan daarover meepraten. Zij belandde op haar veertiende in een psychiatrische inrichting na een zelfmoordpoging. Inmiddels is S10 een gevierde zangeres. Zij won diverse Edisons en mocht zelfs Nederland vertegenwoordigen op het Eurovisiesongfestival. Maar angst en onzekerheid liggen nog altijd op de loer.
Daarbij legt alle roem ook nog eens extra druk op haar mentale welzijn. Documentairemakers Linda Hakeboom en Rolf Hartogensis volgden deze artiest jarenlang voor S10 - Dat het goed blijft gaan met mij. S10 hoopt dat deze documentaire jongeren inspireert om hun psychische problemen te confronteren: “Misschien mag het ergens wat licht bieden waar het donker is.”
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia
19:28Astrid Holleeder keert terug bij RTL Tonight: 'Ik kom terug en ik blijf daar'
15:19Nieuwe keiharde misdaadserie op Videoland: Rippers
15:04Robbert Rodenburg heeft leuke gasten gestrikt voor seizoen 2 van Open Casa