TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als het gaat om de toenemende polarisatie en het afnemende vertrouwen in overheid, politiek en wetenschap, wijzen de beschuldigende vingers meestal in één richting: de sociale media. In de nieuwe serie Sander versus de Socials onderzoekt Sander Schimmelpenninck hoe het gebruik van sociale media de democratie ondermijnt.
De haat en bedreigingen die politici, journalisten en wetenschappers op de socials voor de kiezen krijgen, zijn ook Schimmelpenninck niet onbekend. De opinieschrijver en columnist heeft online te maken met gedrag dat offline grote consequenties zou hebben. Graag wil hij weten waarom er geen handhaving plaatsvindt en hoe dat anders zou kunnen. Hiervoor gaat hij in gesprek met journalisten, Facebook-moderators, trollenjagers en OM-medewerkers.
Sander versus de Socials is vanaf 30 oktober wekelijks om 21:22 uur te zien bij VPRO op NPO3.
Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind