TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een uitgesproken jurk vraagt om uitgesproken meningen. In Say Yes to the Dress Benelux gaan drie toekomstige bruiden op zoek naar een opvallende trouwjurk.
De 24-jarige Roxenne uit Weert gaat kleurrijk door het leven en droomt ervan om te trouwen in een extravagante bloemenjurk. De teleurstelling is dan ook groot wanneer haar entourage niet onder de indruk is van haar favoriete trouwjurk.
Ook de 25-jarige Beau uit Helmond wil geen alledaagse jurk. Met een budget van meer dan 10.000 euro kan presentator Fred van Leer alles uit de kast halen om haar droomjurk te vinden. Toch is een riant budget geen garantie op een geslaagde zoektocht. De jurken van Beaus favoriete ontwerpster Pnina Tornai blijken namelijk iets te veel van het goede.
Partnerbijdrage
Nicolette Kluijver deelt hoopvol nieuws over gezondheid
13:38Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland