TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Een uitgesproken jurk vraagt om uitgesproken meningen. In Say Yes to the Dress Benelux gaan drie toekomstige bruiden op zoek naar een opvallende trouwjurk.
De 24-jarige Roxenne uit Weert gaat kleurrijk door het leven en droomt ervan om te trouwen in een extravagante bloemenjurk. De teleurstelling is dan ook groot wanneer haar entourage niet onder de indruk is van haar favoriete trouwjurk.
Ook de 25-jarige Beau uit Helmond wil geen alledaagse jurk. Met een budget van meer dan 10.000 euro kan presentator Fred van Leer alles uit de kast halen om haar droomjurk te vinden. Toch is een riant budget geen garantie op een geslaagde zoektocht. De jurken van Beaus favoriete ontwerpster Pnina Tornai blijken namelijk iets te veel van het goede.
Jean-Paul Soons (59) in B&B Vol Liefde 2025: de spontane gangmaker uit Spanje
15:01Illya Rijnberg (52) in B&B Vol Liefde 2025: alles over de kasteelheer uit Frankrijk
14:56Deelnemers van Het Perfecte Plaatje op Reis voelde als familie voor Sosha Duysker
14:49Ingrid Peeters in B&B Vol Liefde 2025: dit moet je over haar weten
14:30Eveline Engels (51) in B&B Vol Liefde 2025: dit wil je over haar weten