TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Houd je agenda bij de hand: Wat Een Uitvinding is vanaf zaterdag 29 april wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
In Wat Een Uitvinding krijgen gepassioneerde uitvinders de kans om met een oplossing te komen voor alledaagse problemen. Zij presenteren dit en vervolgens is het aan een vak- en publieksjury om het idee te bekijken, te bewonderen, te testen en vervolgens de beoordelen.
De beste deelnemers strijden in een grote finale tegen elkaar om de ultieme hoofdprijs: zijn of haar uitvinding wordt daadwerkelijk geproduceerd en komt in de winkelschappen te liggen door heel Europa.
Heel vernieuwend is dit concept niet. Het lijkt in de basis enorm op Het Beste Idee van Nederland, dat tussen 2004 en 2009 maar liefst tien seizoenen lang te zien was op SBS6 en onder meer werd gepresenteerd door Henkjan Smits, Tooske Ragas, Jochem van Gelder, Britt Dekker en Airen Mylene. Het gerucht gaat dat Gordon het stokje van deze BN'ers zal overnemen voor deze nieuwe editie.
Wat Een Uitvinding! is vanaf zaterdag 29 april wekelijks om 21:30 uur te zien. Op deze datum gaat ook Het Jachtseizoen weer van start.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?