TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Zo'n 65.000 mensen werken op onze grootste luchthaven en een aantal van hen wordt gevolgd in Schiphol Airport. Op dinsdag 20 mei start seizoen 2, dat weer een blik achter de schermen biedt op het vliegveld. Bram, Nick en Josée doen opnieuw mee. De camera’s volgen ook nieuwe gezichten, onder wie Rob en Peter van het Schiphol Welcome Team.
In het eerste seizoen was te zien hoe Bram en Nick van de Koninklijke Marechaussee een agressieve passagier vlak voor vertrek uit het vliegtuig haalden, onder applaus van de andere passagiers.
Floormanager Josée wordt herkend sinds haar deelname. “Mensen roepen mijn naam alsof ze me persoonlijk kennen”, zei ze tegen LINDA.nl. “Gelukkig is 99 procent van de reacties positief. De kijkers zien hoeveel passie ik in mijn werk heb.”
Schiphol Airport is vanaf 20 mei 2025 iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Josée (Schiphol Airport) ging gebukt onder negatieve reacties: 'Wat kunnen mensen hard zijn!'
16:32Woensdag bij Pauw & De Wit: Marjolein Faber
15:22Tussen Kunst en Kitsch is op deze datum weer terug op tv
14:15Zijn Antoon en Alexia aan het daten? Shownieuws deelt eerste beelden van de twee
14:06Video: zo ziet Terror Jaap (De Gouden Kooi) er tegenwoordig uit