TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel tieners dromen van een leven als artiest, maar voor de negentienjarige Senna Willems uit Helmond is de droom werkelijkheid.
In de muziekdocumentaire Senna, Alles Heeft een Reden vertelt de jonge zangeres hoe ze in korte tijd uitgroeide tot een veelgevraagde act in het livecircuit. Sleutel tot haar succes is naast een portie talent, een dosis geluk en gouden stembanden de naamsbekendheid die ze kreeg door mee te doen aan talentenjachten op televisie.
Het begon in 2018 toen ze de coaches van The Voice Kids met haar auditie wegblies. In 2021 haalde ze de tweede plaats in de SBS-talentenjacht We Want More. Jurylid André Hazes was zo onder de indruk dat ze mocht optreden tijdens Holland Zingt Hazes. Inmiddels treedt ze op met haar eigen band en repertoire.
Senna, Alles Heeft een Reden is op zaterdag 4 november om 17:10 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak