TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel tieners dromen van een leven als artiest, maar voor de negentienjarige Senna Willems uit Helmond is de droom werkelijkheid.
In de muziekdocumentaire Senna, Alles Heeft een Reden vertelt de jonge zangeres hoe ze in korte tijd uitgroeide tot een veelgevraagde act in het livecircuit. Sleutel tot haar succes is naast een portie talent, een dosis geluk en gouden stembanden de naamsbekendheid die ze kreeg door mee te doen aan talentenjachten op televisie.
Het begon in 2018 toen ze de coaches van The Voice Kids met haar auditie wegblies. In 2021 haalde ze de tweede plaats in de SBS-talentenjacht We Want More. Jurylid André Hazes was zo onder de indruk dat ze mocht optreden tijdens Holland Zingt Hazes. Inmiddels treedt ze op met haar eigen band en repertoire.
Senna, Alles Heeft een Reden is op zaterdag 4 november om 17:10 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'