TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Veel tieners dromen van een leven als artiest, maar voor de negentienjarige Senna Willems uit Helmond is de droom werkelijkheid.
In de muziekdocumentaire Senna, Alles Heeft een Reden vertelt de jonge zangeres hoe ze in korte tijd uitgroeide tot een veelgevraagde act in het livecircuit. Sleutel tot haar succes is naast een portie talent, een dosis geluk en gouden stembanden de naamsbekendheid die ze kreeg door mee te doen aan talentenjachten op televisie.
Het begon in 2018 toen ze de coaches van The Voice Kids met haar auditie wegblies. In 2021 haalde ze de tweede plaats in de SBS-talentenjacht We Want More. Jurylid André Hazes was zo onder de indruk dat ze mocht optreden tijdens Holland Zingt Hazes. Inmiddels treedt ze op met haar eigen band en repertoire.
Senna, Alles Heeft een Reden is op zaterdag 4 november om 17:10 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?