TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sergio Herman trekt naar Costa Rica dompelt zich onder in de lokale keuken. Het Midden-Amerikaanse land is onder de toeristen vooral bekend als surfoord en in de bossen vergapen veel nieuwsgierigen zich aan de schattige luiaards. Maar wat eten de Costa Ricanen nu eigenlijk? In Sergio over de Grens krijgt Herman gezelschap van Matteo Simoni. De Belgische acteur met Italiaanse roots is een smulpaap en kan niet wachten om aan tafel te gaan.
Sterrenkok Sergio legt hem uit welke gerechten men in Costa Rica graag eet. Veel vlees- en vismaaltijden gaan samen met rijst. Costa Rica is echter vooral bekend om de fruitteelt: van bananen, sinaasappels en papaja tot ananassen, guave en passievrucht. Herman laat zien hoe je dat in zoete én hartige gerechten verwerkt.
Sergio over de Grens zie je op zondag 29 september vanaf 20:20 uur KRO-NCRV op NPO 3.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4