TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sergio Herman trekt naar Costa Rica dompelt zich onder in de lokale keuken. Het Midden-Amerikaanse land is onder de toeristen vooral bekend als surfoord en in de bossen vergapen veel nieuwsgierigen zich aan de schattige luiaards. Maar wat eten de Costa Ricanen nu eigenlijk? In Sergio over de Grens krijgt Herman gezelschap van Matteo Simoni. De Belgische acteur met Italiaanse roots is een smulpaap en kan niet wachten om aan tafel te gaan.
Sterrenkok Sergio legt hem uit welke gerechten men in Costa Rica graag eet. Veel vlees- en vismaaltijden gaan samen met rijst. Costa Rica is echter vooral bekend om de fruitteelt: van bananen, sinaasappels en papaja tot ananassen, guave en passievrucht. Herman laat zien hoe je dat in zoete én hartige gerechten verwerkt.
Sergio over de Grens zie je op zondag 29 september vanaf 20:20 uur KRO-NCRV op NPO 3.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'
15:44Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson