TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sergio Herman trekt naar Costa Rica dompelt zich onder in de lokale keuken. Het Midden-Amerikaanse land is onder de toeristen vooral bekend als surfoord en in de bossen vergapen veel nieuwsgierigen zich aan de schattige luiaards. Maar wat eten de Costa Ricanen nu eigenlijk? In Sergio over de Grens krijgt Herman gezelschap van Matteo Simoni. De Belgische acteur met Italiaanse roots is een smulpaap en kan niet wachten om aan tafel te gaan.
Sterrenkok Sergio legt hem uit welke gerechten men in Costa Rica graag eet. Veel vlees- en vismaaltijden gaan samen met rijst. Costa Rica is echter vooral bekend om de fruitteelt: van bananen, sinaasappels en papaja tot ananassen, guave en passievrucht. Herman laat zien hoe je dat in zoete én hartige gerechten verwerkt.
Sergio over de Grens zie je op zondag 29 september vanaf 20:20 uur KRO-NCRV op NPO 3.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji