TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef-kok Sergio Herman is met acteur Frank Lammers in het noorden van IJsland. Daar maakt Sergio gerechten klaar die niet bij iedereen in de smaak zullen vallen, zoals gefermenteerde haai waarbij ze shotjes drinken en brood dat wordt gebakken in hete grond waarbij de zwavelgeur je tegemoet komt. Is Franks maag hier tegen bestand?
Tijdens hun maaltijden hebben de mannen goede gesprekken, zoals over liefde en relaties. Frank is inmiddels zeventien jaar met zijn vrouw, terwijl Sergio net gescheiden is. De acteur uit onder meer Undercover en de supermarktreclames weet wat het geheim van een goed huwelijk is. “Je moet energie steken in je relatie. Af en toe knokken. Een keer goed ruzie maken, dat is niet erg. Dat mag allemaal. Het gaat allemaal niet vanzelf.”
Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik