TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef-kok Sergio Herman is met acteur Frank Lammers in het noorden van IJsland. Daar maakt Sergio gerechten klaar die niet bij iedereen in de smaak zullen vallen, zoals gefermenteerde haai waarbij ze shotjes drinken en brood dat wordt gebakken in hete grond waarbij de zwavelgeur je tegemoet komt. Is Franks maag hier tegen bestand?
Tijdens hun maaltijden hebben de mannen goede gesprekken, zoals over liefde en relaties. Frank is inmiddels zeventien jaar met zijn vrouw, terwijl Sergio net gescheiden is. De acteur uit onder meer Undercover en de supermarktreclames weet wat het geheim van een goed huwelijk is. “Je moet energie steken in je relatie. Af en toe knokken. Een keer goed ruzie maken, dat is niet erg. Dat mag allemaal. Het gaat allemaal niet vanzelf.”
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint