TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef-kok Sergio Herman is met acteur Frank Lammers in het noorden van IJsland. Daar maakt Sergio gerechten klaar die niet bij iedereen in de smaak zullen vallen, zoals gefermenteerde haai waarbij ze shotjes drinken en brood dat wordt gebakken in hete grond waarbij de zwavelgeur je tegemoet komt. Is Franks maag hier tegen bestand?
Tijdens hun maaltijden hebben de mannen goede gesprekken, zoals over liefde en relaties. Frank is inmiddels zeventien jaar met zijn vrouw, terwijl Sergio net gescheiden is. De acteur uit onder meer Undercover en de supermarktreclames weet wat het geheim van een goed huwelijk is. “Je moet energie steken in je relatie. Af en toe knokken. Een keer goed ruzie maken, dat is niet erg. Dat mag allemaal. Het gaat allemaal niet vanzelf.”
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip