TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shirma Rouse maakt een rondreis op de Caribische eilanden om te proeven en laten zien wat lokale markten, boeren, vissers en restaurants te bieden hebben.
De Curaçaose zangeres begint in de eerste aflevering van Shirma's Caribische Smaken op haar geboortegrond met bezoekjes aan de Brakke Put Markt en de Marche di Barber. Daar eet ze samen met haar vader geitensoep. In Willemstad stelt Shirma met chef Kris van restaurant Vittle Art een menu samen.
De zangeres schreef zelf kookboeken en vindt koken en muziek even leuk, vertelt ze aan de culinaire site Big Green Egg. “We hebben zoveel liefde voor beide meegekregen. Als we samen koken, vullen we elkaar moeiteloos aan. Met muziek is dat hetzelfde. Mijn opa, vader en broertje waren of zijn allemaal muzikant.'
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt