TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shirma Rouse maakt een rondreis op de Caribische eilanden om te proeven en laten zien wat lokale markten, boeren, vissers en restaurants te bieden hebben.
De Curaçaose zangeres begint in de eerste aflevering van Shirma's Caribische Smaken op haar geboortegrond met bezoekjes aan de Brakke Put Markt en de Marche di Barber. Daar eet ze samen met haar vader geitensoep. In Willemstad stelt Shirma met chef Kris van restaurant Vittle Art een menu samen.
De zangeres schreef zelf kookboeken en vindt koken en muziek even leuk, vertelt ze aan de culinaire site Big Green Egg. “We hebben zoveel liefde voor beide meegekregen. Als we samen koken, vullen we elkaar moeiteloos aan. Met muziek is dat hetzelfde. Mijn opa, vader en broertje waren of zijn allemaal muzikant.'
De TV van gisteren: Bevrijdingsconcert maakt indruk, maar niet iedereen is overtuigd
22:00MAFS-kijkers halen uit naar experts na gesprek met Rob
11:57'Tv-programma Fans! maakt comeback op televisie'
10:56Dag & Nacht is volgende week niet te zien en dit is waarom
09:57De streamingtip van de week: Hide and Seek: The Chestnut Man op Netflix