TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shirma Rouse maakt een rondreis op de Caribische eilanden om te proeven en laten zien wat lokale markten, boeren, vissers en restaurants te bieden hebben.
De Curaçaose zangeres begint in de eerste aflevering van Shirma's Caribische Smaken op haar geboortegrond met bezoekjes aan de Brakke Put Markt en de Marche di Barber. Daar eet ze samen met haar vader geitensoep. In Willemstad stelt Shirma met chef Kris van restaurant Vittle Art een menu samen.
De zangeres schreef zelf kookboeken en vindt koken en muziek even leuk, vertelt ze aan de culinaire site Big Green Egg. “We hebben zoveel liefde voor beide meegekregen. Als we samen koken, vullen we elkaar moeiteloos aan. Met muziek is dat hetzelfde. Mijn opa, vader en broertje waren of zijn allemaal muzikant.'
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen