TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shirma Rouse maakt een rondreis op de Caribische eilanden om te proeven en laten zien wat lokale markten, boeren, vissers en restaurants te bieden hebben.
De Curaçaose zangeres begint in de eerste aflevering van Shirma's Caribische Smaken op haar geboortegrond met bezoekjes aan de Brakke Put Markt en de Marche di Barber. Daar eet ze samen met haar vader geitensoep. In Willemstad stelt Shirma met chef Kris van restaurant Vittle Art een menu samen.
De zangeres schreef zelf kookboeken en vindt koken en muziek even leuk, vertelt ze aan de culinaire site Big Green Egg. “We hebben zoveel liefde voor beide meegekregen. Als we samen koken, vullen we elkaar moeiteloos aan. Met muziek is dat hetzelfde. Mijn opa, vader en broertje waren of zijn allemaal muzikant.'
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel