TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste aflevering van zijn reisprogramma Sinan op Zoek naar het Paradijs is Sinan Can in Irak, een land dat in een voortdurende staat van chaos lijkt te verkeren. Even voorbij Bagdad krijgt de presentator daar persoonlijk mee te maken.
Het paradijs lijkt hier ver weg, maar toch vindt Can een versie in Al-Qurnah, de plek waar de Eufraat en de Tigris samenkomen. Hier is een parkje aangelegd met veel beton en een kale boom waarvan Adam en Eva lang geleden de verboden vrucht zouden hebben geplukt.
Het bekende verhaal is onderdeel van de joodse Tenach, de Bijbel en de Koran, die geen van alle uitsluitsel geven over waar de boom zich bevond. Verschillende theorieën plaatsen de Hof van Eden in Irak, Iran, Jeruzalem en zelfs in Jackson County, Missouri.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)