TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is een drukke dag voor Sinterklaas. Toch weet hij op deze pakjesavond tijd te vinden om bij Paul de Leeuw langs te gaan, dat is immers traditie.
In de studio ontvangen Sint & De Leeuw gasten die allemaal hun eigen reden hebben om op bezoek te komen. Een van hen is Simon Keizer, die een nieuw lied heeft en dat samen met De Leeuw zingt. Ook is er muziek van de Miguel Wiels band, bekend van Even tot Hier.
Publiek dat had gehoopt op een rustig avondje in de luwte, komt bedrogen uit. De presentator trommelt namelijk iedereen op om mee te werken aan een speciale verrassing voor een meisje. Verder zijn er cadeaus, spelletjes van vroeger én zet de Goedheiligman zijn tanden in een bijzondere burger. Als dat met die mooie baard maar geen knoeiboel wordt.
Niets missen? Sint & De Leeuw is op dinsdag 5 december vanaf 20:33 uur te zien op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Olcay Gulsen kondigt huwelijk aan tijdens mediarel met ex Ruud de WIld
09:23Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'