TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voordat Sinterklaas terug naar Spanje reist, vereert hij zoals elk jaar op 5 december Paul de Leeuw in een goedgevulde studio met een bezoek. Dat belooft een heerlijk avondje vol surprises, mooie geschenken en verrassende gasten.
De wensenlijstjes van de kijkers zijn zoals elk jaar gevuld met heel grote en meer bescheiden verzoeken. Van een reis naar de Noordpool (terwijl Sint straks toch echt de heel andere kant op moet) tot een verrassing van Oranjebondscoach Ronald Koeman en het herstellen van een kapotte vaas. Met de pen in de aanslag vinken Sint & De Leeuw alle lijstjes af en hopelijk kunnen ze aan alle wensen voldoen.
De band van Miguel Wiels (van Even tot Hier) zorgt voor de muzikale omlijsting en onder anderen Douwe Bob komt optreden.
Sint & de Leeuw is op donderdag 5 december 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij