TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sébas Diekstra - de advocaat die meerdere slachtoffers bijstaat - bevestigt tegenover het nieuwsmedium dat er nog meer gesprekken hebben plaatsgevonden met slachtoffers die uiteindelijk niet de stap naar de politie hebben gezet.
Diezelfde Diekstra sluit overigens niet uit dat er nog meer meldingen bijkomen van The Voice-slachtoffers. "Mogelijk zullen de komende tijd ook nog andere vrouwen naar voren stappen om hun verhaal te doen", zegt hij tegen NU.nl.
De drie slachtoffers die wel melding hebben gedaan zeggen tegenover het medium dat ze hadden gehoopt dat meer vrouwen naar voren zouden stappen. Ze zijn bang dat hun verhaal geen stand houdt voor een rechter. Ze spreken van een 'onzekere tijd' en denken dat hun eigen verhaal sterker wordt als er nog meer vrouwen naar voren stappen. Ze hebben inmiddels genoeg persoonlijke verhalen gehoord om te weten dat er meer slachtoffers zijn, zo zeggen ze.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis