TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sébas Diekstra - de advocaat die meerdere slachtoffers bijstaat - bevestigt tegenover het nieuwsmedium dat er nog meer gesprekken hebben plaatsgevonden met slachtoffers die uiteindelijk niet de stap naar de politie hebben gezet.
Diezelfde Diekstra sluit overigens niet uit dat er nog meer meldingen bijkomen van The Voice-slachtoffers. "Mogelijk zullen de komende tijd ook nog andere vrouwen naar voren stappen om hun verhaal te doen", zegt hij tegen NU.nl.
De drie slachtoffers die wel melding hebben gedaan zeggen tegenover het medium dat ze hadden gehoopt dat meer vrouwen naar voren zouden stappen. Ze zijn bang dat hun verhaal geen stand houdt voor een rechter. Ze spreken van een 'onzekere tijd' en denken dat hun eigen verhaal sterker wordt als er nog meer vrouwen naar voren stappen. Ze hebben inmiddels genoeg persoonlijke verhalen gehoord om te weten dat er meer slachtoffers zijn, zo zeggen ze.
Partnerbijdrage
Oud-Oranjehelden halen WK-herinneringen op in speciale editie van De Reünie
14:00Holly Mae Brood pakt hoofdrol in nieuwe Videoland dramaserie La Vida Barcelona
13:50WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’