TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sébas Diekstra - de advocaat die meerdere slachtoffers bijstaat - bevestigt tegenover het nieuwsmedium dat er nog meer gesprekken hebben plaatsgevonden met slachtoffers die uiteindelijk niet de stap naar de politie hebben gezet.
Diezelfde Diekstra sluit overigens niet uit dat er nog meer meldingen bijkomen van The Voice-slachtoffers. "Mogelijk zullen de komende tijd ook nog andere vrouwen naar voren stappen om hun verhaal te doen", zegt hij tegen NU.nl.
De drie slachtoffers die wel melding hebben gedaan zeggen tegenover het medium dat ze hadden gehoopt dat meer vrouwen naar voren zouden stappen. Ze zijn bang dat hun verhaal geen stand houdt voor een rechter. Ze spreken van een 'onzekere tijd' en denken dat hun eigen verhaal sterker wordt als er nog meer vrouwen naar voren stappen. Ze hebben inmiddels genoeg persoonlijke verhalen gehoord om te weten dat er meer slachtoffers zijn, zo zeggen ze.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder