TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sébas Diekstra - de advocaat die meerdere slachtoffers bijstaat - bevestigt tegenover het nieuwsmedium dat er nog meer gesprekken hebben plaatsgevonden met slachtoffers die uiteindelijk niet de stap naar de politie hebben gezet.
Diezelfde Diekstra sluit overigens niet uit dat er nog meer meldingen bijkomen van The Voice-slachtoffers. "Mogelijk zullen de komende tijd ook nog andere vrouwen naar voren stappen om hun verhaal te doen", zegt hij tegen NU.nl.
De drie slachtoffers die wel melding hebben gedaan zeggen tegenover het medium dat ze hadden gehoopt dat meer vrouwen naar voren zouden stappen. Ze zijn bang dat hun verhaal geen stand houdt voor een rechter. Ze spreken van een 'onzekere tijd' en denken dat hun eigen verhaal sterker wordt als er nog meer vrouwen naar voren stappen. Ze hebben inmiddels genoeg persoonlijke verhalen gehoord om te weten dat er meer slachtoffers zijn, zo zeggen ze.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen