TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze elektrocuteerde haar man in de serie Flikken Maastricht, probeerde als muurbloempje Gijs Naber te versieren in de film Aanmodderfakker, en is sinds vorige week ook weer te zien in Sluipschutters, maar Randy Fokke is vooral bekend als supermarktmanager in de televisiereclames van een supermarktketen. Harry Piekema vervulde jarenlang die rol. Dat waren er grote schoenen om te vullen.
Inmiddels is Fokke (door haar ouders vernoemd naar zangeres Randy Crawford) is niet meer weg te denken uit de succesvolle commercials. Daarin bestiert de actrice niet alleen een supermarktfiliaal, maar runt ze ook een gezin met twee kinderen en worstelt ze met een bemoeizuchtige moeder. Fokke fotografeert trouwens ook voor dagblad Het Parool, in weekendbijlage PS.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'