TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze elektrocuteerde haar man in de serie Flikken Maastricht, probeerde als muurbloempje Gijs Naber te versieren in de film Aanmodderfakker, en is sinds vorige week ook weer te zien in Sluipschutters, maar Randy Fokke is vooral bekend als supermarktmanager in de televisiereclames van een supermarktketen. Harry Piekema vervulde jarenlang die rol. Dat waren er grote schoenen om te vullen.
Inmiddels is Fokke (door haar ouders vernoemd naar zangeres Randy Crawford) is niet meer weg te denken uit de succesvolle commercials. Daarin bestiert de actrice niet alleen een supermarktfiliaal, maar runt ze ook een gezin met twee kinderen en worstelt ze met een bemoeizuchtige moeder. Fokke fotografeert trouwens ook voor dagblad Het Parool, in weekendbijlage PS.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days