TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ze elektrocuteerde haar man in de serie Flikken Maastricht, probeerde als muurbloempje Gijs Naber te versieren in de film Aanmodderfakker, en is sinds vorige week ook weer te zien in Sluipschutters, maar Randy Fokke is vooral bekend als supermarktmanager in de televisiereclames van een supermarktketen. Harry Piekema vervulde jarenlang die rol. Dat waren er grote schoenen om te vullen.
Inmiddels is Fokke (door haar ouders vernoemd naar zangeres Randy Crawford) is niet meer weg te denken uit de succesvolle commercials. Daarin bestiert de actrice niet alleen een supermarktfiliaal, maar runt ze ook een gezin met twee kinderen en worstelt ze met een bemoeizuchtige moeder. Fokke fotografeert trouwens ook voor dagblad Het Parool, in weekendbijlage PS.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën