TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
‘Hoe zat het nu eigenlijk met opa en oma in de oorlog?’ vragen veel volwassenen van nu zich af. Helaas zijn hun grootouders niet altijd meer in staat om hun oorlogsverhalen te delen. In Sporen van Oorlog gaat Dolores Leeuwin met hun kleinkinderen op een historische persoonlijke ontdekkingsreis.
Ze begint met Juliette, de kleindochter van Wim Aloserij. Haar opa was krijgsgevangene van de Duitsers, aan boord van de Cap Arcona. Op 3 mei 1945 bombardeerden de Britten het enorme schip. Van de vijfduizend opvarenden overleefden slechts driehonderd het bombardement.
Opa Wim was een van hen, en hoewel de Amsterdammer een groot verhalenverteller was, zweeg hij over de ontberingen van de Cap Arcona. Juliette wil haar opa na zijn dood in 2018 toch nog beter begrijpen.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’