TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De sporthistorie telt slechts twee Nederlandse Tourwinnaars en die zeges zijn alweer even geleden. Jan Janssen bracht het geel naar Parijs in 1968, Joop Zoetemelk in 1980. Wanneer winnen ‘we’ de Tour de France weer eens? Dat onderzoekt Gregory Sedoc deze week.
Hij gaat namelijk in deze aflevering van Sportlab Sedoc te rade bij ervaringsdeskundige Zoetemelk, die al jaren in Frankrijk woont. De nu 75-jarige oud-renner weet nog precies wat hem 42 jaar geleden aan de zege hielp.
Recenter was de vaderlandse wielerhoop gevestigd op Tom Dumoulin. Na zijn eindzege in de Giro d’Italia leek Tourwinst een kwestie van tijd, maar vooralsnog is het hem niet gelukt. Hoe kan dat? Zoals gebruikelijk doet Sedoc ook wat wetenschappelijke tests. Zo wordt onder meer duidelijk welke fiets het geschiktst is voor de beklimming van Alpe d’Huez.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen