TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De sporthistorie telt slechts twee Nederlandse Tourwinnaars en die zeges zijn alweer even geleden. Jan Janssen bracht het geel naar Parijs in 1968, Joop Zoetemelk in 1980. Wanneer winnen ‘we’ de Tour de France weer eens? Dat onderzoekt Gregory Sedoc deze week.
Hij gaat namelijk in deze aflevering van Sportlab Sedoc te rade bij ervaringsdeskundige Zoetemelk, die al jaren in Frankrijk woont. De nu 75-jarige oud-renner weet nog precies wat hem 42 jaar geleden aan de zege hielp.
Recenter was de vaderlandse wielerhoop gevestigd op Tom Dumoulin. Na zijn eindzege in de Giro d’Italia leek Tourwinst een kwestie van tijd, maar vooralsnog is het hem niet gelukt. Hoe kan dat? Zoals gebruikelijk doet Sedoc ook wat wetenschappelijke tests. Zo wordt onder meer duidelijk welke fiets het geschiktst is voor de beklimming van Alpe d’Huez.
Het tweede seizoen van Hakken over de Sloot zie je nu bij Prime Video
21:34Dit zijn de finalisten van De Slimste Mens 2026
16:35Rechter doet uitspraak in zaak Yvonne Coldeweijer tegen Talpa: dit is de uitkomst
15:17Deze BN’ers doen mee aan het tweede seizoen van Hel of Hotel
15:02Dit programma vervangt The Box op RTL 4