TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De sporthistorie telt slechts twee Nederlandse Tourwinnaars en die zeges zijn alweer even geleden. Jan Janssen bracht het geel naar Parijs in 1968, Joop Zoetemelk in 1980. Wanneer winnen ‘we’ de Tour de France weer eens? Dat onderzoekt Gregory Sedoc deze week.
Hij gaat namelijk in deze aflevering van Sportlab Sedoc te rade bij ervaringsdeskundige Zoetemelk, die al jaren in Frankrijk woont. De nu 75-jarige oud-renner weet nog precies wat hem 42 jaar geleden aan de zege hielp.
Recenter was de vaderlandse wielerhoop gevestigd op Tom Dumoulin. Na zijn eindzege in de Giro d’Italia leek Tourwinst een kwestie van tijd, maar vooralsnog is het hem niet gelukt. Hoe kan dat? Zoals gebruikelijk doet Sedoc ook wat wetenschappelijke tests. Zo wordt onder meer duidelijk welke fiets het geschiktst is voor de beklimming van Alpe d’Huez.
De TV van gisteren: zomerse herhalingen kunnen kijkers niet bekoren, De Avondetappe scoort
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Eurotrip
09:29Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'