TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De sporthistorie telt slechts twee Nederlandse Tourwinnaars en die zeges zijn alweer even geleden. Jan Janssen bracht het geel naar Parijs in 1968, Joop Zoetemelk in 1980. Wanneer winnen ‘we’ de Tour de France weer eens? Dat onderzoekt Gregory Sedoc deze week.
Hij gaat namelijk in deze aflevering van Sportlab Sedoc te rade bij ervaringsdeskundige Zoetemelk, die al jaren in Frankrijk woont. De nu 75-jarige oud-renner weet nog precies wat hem 42 jaar geleden aan de zege hielp.
Recenter was de vaderlandse wielerhoop gevestigd op Tom Dumoulin. Na zijn eindzege in de Giro d’Italia leek Tourwinst een kwestie van tijd, maar vooralsnog is het hem niet gelukt. Hoe kan dat? Zoals gebruikelijk doet Sedoc ook wat wetenschappelijke tests. Zo wordt onder meer duidelijk welke fiets het geschiktst is voor de beklimming van Alpe d’Huez.
Geruchtenmolen draait op volle toeren: Wie vervangt Renze in zijn vakanties?
19:13Monique Hansler onthult waarom trip naar Vandaag Inside op Curaçao niet doorgaat
13:44Lykele Muus: 'We zijn bezig met dramaserie Veertigers' (video)
10:06Catherine Keyl blikt terug op veelbesproken interview Harry Mens: 'Gaat soms te ver' (video)
10:00Emma Wortelboer presenteert Daten in het Dorp: op Texel: 'Ik zeg wat ik denk en vind'