TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toen de Koninklijke Hoogovens in 1918 werd opgericht, telde Nederland nog geen zeven miljoen inwoners. Inmiddels zijn dat er ruim tweeënhalf keer zoveel. De staalfabriek, nu Tata Steel geheten, staat dicht op de duinen en de woonwijken van Wijk aan Zee, Beverwijk en IJmuiden.
Door de uitstoot van de fabriek maken omwonenden zich ongerust over hun gezondheid. Volgens onderzoek van het RIVM is dat niet onterecht. Tegelijkertijd vinden veel bewoners Tata Steel van levensbelang voor de streek, waar sommige families al vele generaties hun inkomen danken aan de staalfabriek.
De nieuwe documentaireserie Staal laat zien hoe bewoners in de IJmond lijnrecht tegenover elkaar staan, terwijl de fabriek zelf worstelt met de dreiging van reorganisaties en rechtszaken.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden