TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De debuutoptredens zijn gedaan en de eerste afvaller is naar huis. Nog zeven bekende Nederlanders strijden om de titel van nieuw musicaltalent.
In een nieuwe aflevering van Stars on Stage verwelkomen Jamai Loman en Buddy Vedder twee gastrecensenten die talloze keren op het toneel te zien zijn geweest: musicalsterren Soy Kroon en Brigitte Heitzer. Samen met Albert Verlinde en Paul de Leeuw geven zij de kandidaten feedback op hun zang-, dans- en acteerkwaliteiten.
De BN’ers moeten alles uit de kast halen om een succesvol optreden neer te zetten. “Musical is als het ware topsport”, zegt Verlinde. Ook De Leeuw benadrukt het harde werk van de deelnemers: “Ga er maar staan, elke week transformeren in een compleet nieuwe rol, met alles wat daarvoor nodig is.”
Stars on Stage is sinds vrijdag 5 januari 2024 iedere vrijdag om 20:00 uur te zien op RTL4.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door