TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zes weken zwoegen is het grote moment aangebroken voor Emma Heesters, Susanna Klibansky en Michel Mulder van talentenjacht Stars on stage. In de finale strijden de drie overgebleven BN'ers om de titel van nieuwe musicalster van Nederland.
Van ‘Don’t cry for me Argentina’ uit Andrew Lloyd Webbers Evita tot ‘Let it go’ uit de Disneymusical Frozen: de kandidaten hebben zich de afgelopen weken gewaagd aan de beroemdste musicalnummers.
Presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman vragen hen een laatste keer het hemd van het lijf over hun avontuur. Albert Verlinde en Paul de Leeuw verwelkomen wederom twee grote namen uit de musicalwereld om hun recensentenpanel bij te staan: Chantal Janzen en Carlo Boszhard. Zij bepalen wie een plaats verdient in de Nederlandse musicalindustrie.
De finale van Stars on Stage is op vrijdag 9 februari vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas