TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zes weken zwoegen is het grote moment aangebroken voor Emma Heesters, Susanna Klibansky en Michel Mulder van talentenjacht Stars on stage. In de finale strijden de drie overgebleven BN'ers om de titel van nieuwe musicalster van Nederland.
Van ‘Don’t cry for me Argentina’ uit Andrew Lloyd Webbers Evita tot ‘Let it go’ uit de Disneymusical Frozen: de kandidaten hebben zich de afgelopen weken gewaagd aan de beroemdste musicalnummers.
Presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman vragen hen een laatste keer het hemd van het lijf over hun avontuur. Albert Verlinde en Paul de Leeuw verwelkomen wederom twee grote namen uit de musicalwereld om hun recensentenpanel bij te staan: Chantal Janzen en Carlo Boszhard. Zij bepalen wie een plaats verdient in de Nederlandse musicalindustrie.
De finale van Stars on Stage is op vrijdag 9 februari vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is