TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zes weken zwoegen is het grote moment aangebroken voor Emma Heesters, Susanna Klibansky en Michel Mulder van talentenjacht Stars on stage. In de finale strijden de drie overgebleven BN'ers om de titel van nieuwe musicalster van Nederland.
Van ‘Don’t cry for me Argentina’ uit Andrew Lloyd Webbers Evita tot ‘Let it go’ uit de Disneymusical Frozen: de kandidaten hebben zich de afgelopen weken gewaagd aan de beroemdste musicalnummers.
Presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman vragen hen een laatste keer het hemd van het lijf over hun avontuur. Albert Verlinde en Paul de Leeuw verwelkomen wederom twee grote namen uit de musicalwereld om hun recensentenpanel bij te staan: Chantal Janzen en Carlo Boszhard. Zij bepalen wie een plaats verdient in de Nederlandse musicalindustrie.
De finale van Stars on Stage is op vrijdag 9 februari vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen
14:37Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan