TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na zes weken zwoegen is het grote moment aangebroken voor Emma Heesters, Susanna Klibansky en Michel Mulder van talentenjacht Stars on stage. In de finale strijden de drie overgebleven BN'ers om de titel van nieuwe musicalster van Nederland.
Van ‘Don’t cry for me Argentina’ uit Andrew Lloyd Webbers Evita tot ‘Let it go’ uit de Disneymusical Frozen: de kandidaten hebben zich de afgelopen weken gewaagd aan de beroemdste musicalnummers.
Presentatoren Buddy Vedder en Jamai Loman vragen hen een laatste keer het hemd van het lijf over hun avontuur. Albert Verlinde en Paul de Leeuw verwelkomen wederom twee grote namen uit de musicalwereld om hun recensentenpanel bij te staan: Chantal Janzen en Carlo Boszhard. Zij bepalen wie een plaats verdient in de Nederlandse musicalindustrie.
De finale van Stars on Stage is op vrijdag 9 februari vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Slecht nieuws stapelt zich op voor Alex uit Over Mijn Lijk
10:02VIPS racen van de helling in Te Land, Ter Zee en in de Lucht Winterspecial
10:00Kees Prins zei vooral 'ja' tegen het tweede seizoen van BuZa vanwege het geld
09:46Muziek, herinneringen en emoties: Als IK het zing met Carrie ten Napel start binnenkort
08:33De TV van gisteren: Kijkers onder de indruk van Stef Bos in Onvergetelijke Liedjes