TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Steenrijk, Straatarm België start met een nieuw seizoen. In deze afleveringen ruilen twee gezinnen uit de omgeving Antwerpen van leven, huis en budget.
In Schilde woont moeder Heidi met haar dochter Davina. Ook al heeft Davina een bloemenbedrijf en is haar moeder therapeut en kinderboekenschrijver, ‘steenrijk’ vindt ze niet helemaal het goede woord: “Ik twijfelde eerst of ik wel wilde meedoen, we zijn eerder middenklasse,” zegt ze tegen nieuwssite HLN.
Moeder Nacha uit Reet woont samen met haar drie kinderen en hun hondje in een rijtjeshuis. Sinds haar scheiding heeft ze hoge schulden. Omdat ze aan een spierziekte lijdt, krijgt ze een invaliditeitsuitkering. Haar gezin moet het maandelijks doen met 1000 euro, maar daar moet ook de huur van 775 euro nog vanaf.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie