TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Steenrijk, Straatarm België start met een nieuw seizoen. In deze afleveringen ruilen twee gezinnen uit de omgeving Antwerpen van leven, huis en budget.
In Schilde woont moeder Heidi met haar dochter Davina. Ook al heeft Davina een bloemenbedrijf en is haar moeder therapeut en kinderboekenschrijver, ‘steenrijk’ vindt ze niet helemaal het goede woord: “Ik twijfelde eerst of ik wel wilde meedoen, we zijn eerder middenklasse,” zegt ze tegen nieuwssite HLN.
Moeder Nacha uit Reet woont samen met haar drie kinderen en hun hondje in een rijtjeshuis. Sinds haar scheiding heeft ze hoge schulden. Omdat ze aan een spierziekte lijdt, krijgt ze een invaliditeitsuitkering. Haar gezin moet het maandelijks doen met 1000 euro, maar daar moet ook de huur van 775 euro nog vanaf.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven