TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Steenrijk, Straatarm België start met een nieuw seizoen. In deze afleveringen ruilen twee gezinnen uit de omgeving Antwerpen van leven, huis en budget.
In Schilde woont moeder Heidi met haar dochter Davina. Ook al heeft Davina een bloemenbedrijf en is haar moeder therapeut en kinderboekenschrijver, ‘steenrijk’ vindt ze niet helemaal het goede woord: “Ik twijfelde eerst of ik wel wilde meedoen, we zijn eerder middenklasse,” zegt ze tegen nieuwssite HLN.
Moeder Nacha uit Reet woont samen met haar drie kinderen en hun hondje in een rijtjeshuis. Sinds haar scheiding heeft ze hoge schulden. Omdat ze aan een spierziekte lijdt, krijgt ze een invaliditeitsuitkering. Haar gezin moet het maandelijks doen met 1000 euro, maar daar moet ook de huur van 775 euro nog vanaf.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau