TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Steenrijk, Straatarm België start met een nieuw seizoen. In deze afleveringen ruilen twee gezinnen uit de omgeving Antwerpen van leven, huis en budget.
In Schilde woont moeder Heidi met haar dochter Davina. Ook al heeft Davina een bloemenbedrijf en is haar moeder therapeut en kinderboekenschrijver, ‘steenrijk’ vindt ze niet helemaal het goede woord: “Ik twijfelde eerst of ik wel wilde meedoen, we zijn eerder middenklasse,” zegt ze tegen nieuwssite HLN.
Moeder Nacha uit Reet woont samen met haar drie kinderen en hun hondje in een rijtjeshuis. Sinds haar scheiding heeft ze hoge schulden. Omdat ze aan een spierziekte lijdt, krijgt ze een invaliditeitsuitkering. Haar gezin moet het maandelijks doen met 1000 euro, maar daar moet ook de huur van 775 euro nog vanaf.
Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is
07:39De TV van gisteren: gedrag Miljoenenjacht-finalist zorgt voor irritatie bij kijker
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, The Tomorrow War